אודות

שדמה סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1977.

ראובן קמיל, בעלים ומנכ"ל הסוכנות, בעל ותק של מעל 40 שנים בענף הביטוח ונחשב לאחד הסוכנים המובילים בארץ בביטוח לעסקים מורכבים ובביטוחים חקלאיים.

 

"שדמה סוכנות לביטוח בע"מ" פעילה בענף הביטוח מזה 40 שנה עם כ-40,000 לקוחות, כ-50 עובדים ועם ניסיון מצטבר של שנות ביטוח רבות של אנשי החיתום והתביעות.

שדמה קנתה לה שם בענף של סוכנות מובילה בפתרונות יצירתיים בביטוח. שדמה נמנית על סוכנויות הביטוח הפרטיות המובילות בארץ, ומהווה ראש חץ בכל הקשור לביטוחי המגזר החקלאי והמגזר העסקי המורכב. בשדמה ערוכים  למתן פתרונות ביטוחיים משולבים בכל ענפי הביטוח – בחקלאות, במגוון עסקי רחב,  ברכוש ובציי רכב פרטי ורכב כבד, וכן בתחום ביטוחי חיים ופיננסיים.

 

ממשרדי ההנהלה בפאוור סנטר 1, בבארות יצחק, אנו מכסים בפריסה ארצית את ציבור לקוחותינו הגדול.

 

חשיפתה של שדמה לעבודה מול מרבית המבטחים הפועלים בארץ ומול נציגי מבטחים מחו"ל, תוך שמירה על קשרים הדוקים במשך עשרות שנים, נותנת לנו יתרון ומאפשרת לנו למצוא מענה כמעט לכל בעיה ביטוחית.

 

ראשית התמחותנו היתה במגזר החקלאי. מגזר בו שדמה מובילה את ענף הביטוח.

התמחות זו הובילה אחריה כניסה לענפי ביטוח נוספים ומגוונים. וכיום שדמה גם מובילת שוק בביטוחי עסקים ותעשייה מהגדולים והמורכבים בישראל.

 

הערך המוסף של שדמה, הניתן לכל לקוח מלקוח הפרט ועד לבעל העסק הגדול והמורכב ביותר הינו הליווי האישי של צוות המשרד בכל שלב ושלב החל מעריכת הביטוח, דרך אירוע ביטוחי חלילה, דרך גביית הפרמיה והתאמת הביטוח לצרכים המשתנים ולבעיות שמתעוררות, נגישות בעת הצורך של 24 שעות ביממה, ניסיון ביטוחי מצטבר, התמקצעות ענפית בתחומים מגוונים ומתן כל שירותי הביטוח תחת קורת גג אחת.

תמיד אנחנו לצידך.

 

50 עובדי המשרד המחויבים לאיכות, מקצועיות והגינות תוך שימת דגש למצוינות, מרכיבים את המערך המקצועי של שדמה ונותנים פתרונות ביטוחיים חכמים המותאמים לצרכים היחודיים של המבוטחים.

 

בין לקוחותינו עשרות קיבוצים ומושבים

מפעלי תעשיה רבים ומגוונים

עיריות, מועצות ורשויות מקומיות

חברות שינוע, הובלה ולוגיסטיקה

מוסדות ואירגונים רבים מהמגזר הדתי

משרדי ממשלה, חברות עירוניות וממשלתיות

חברות תשתית, בניה וקבלנות

ומבוטחים פרטיים על מגוון צרכיהם.

מי אנחנו

03-9756666